AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Valníkový přívěs za osobní auto - ZV 2,5T 3,3/1,7 - (bazar)
Největší výběr přívěsů v České republice!
Valníkový přívěs za osobní auto - ZV 2,5T 3,3/1,7 - (bazar)
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 59 800 CZK | |
| 72 358 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
5-ti paletový nákladní přívěs s nosností až 2000kg, masivní svařený základní rám žárově zinkovaný. Možnost provedení plato, přívěs je po celkové opravě brzd, 8x nové brzdové čelisti, záruka 6 měsíců, STK do 09/2013. Pro podnikatelské subjekty možnost výhodného splácení s akontací od 20% bez doložení příjmů a s odpočtem DPH 20% - akontace 11.960,-Kč, splátka 1.510,-Kč vč. havarijního pojištění a vč. povinného ručení.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 520 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1980 kg |
| Délka ložné plochy: | 3305 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1705 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2007 |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2007 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | pozink |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 1200 mm |
| Plachta: | s plachtou |
Plachta celní s úkosem včetně konstrukce, ložná výška 1,75m, al. odnímatelné bočnice, kola 13", rohové sloupky pro dodatečnou montáž plachtové konstrukce, rezervní kolo, značkové nápravy AL-KO vč. brzd,






































