Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Valníkový přívěs za osobní auto - ZV 2,5T 3,3/1,7 - (bazar) | |
![]() |
|
| Cena | 59 800 CZK72 358 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 2500 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 520 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1980 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 3305 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1705 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2007 |
| Počet náprav | 1 náprava |
| Rok provozu | 2007 |
| Poloha kol | kola pod |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 13" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















