Hledej přívěs
* závisí na tažném vozidle (souprava do 3,5t)
** Uvedené hmotnosti jsou pouze orientační a mohou se lišit dle doplňkové výbavy.
Vlastní výroba 1,76/1,12
< Návrat zpět na seznam přívěsů
Ojetý přívěs
Skladem ihned k odběru
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 5 463 CZK | |
| 6 400 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Podrobný popis
Přívěsný vozík za osobní auto s přetahovací plachtou. Přívěs má platnou STK - 4/2016. Možnost splátkového prodeje. Celková cena pro neplátce 6.400 Kč.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 400 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 100 kg |
| Užitečná hmotnost: | 300 kg |
| Délka ložné plochy: | 1760 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1120 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Nebrzděné |
| Rok výroby: | 1990 |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 1990 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Materiál bočnic: | překližka šedá |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 350 mm |
| Plachta: | s plachtou |
Výbava a doplňky
kola 8" pneu -50%, trubková oj, přetahovací plachta






































