Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Vlastní výroba 1,76/1,12 | |
![]() |
|
| Cena | 5 289 CZK6 400 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 400 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 100 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 300 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 1760 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1120 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 1990 |
| Počet náprav | 1 náprava |
| Rok provozu | 1990 |
| Poloha kol | kola vedle |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















