AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50
Největší výběr přívěsů v České republice!
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50
| Naše cena bez DPH: 1 290 000 CZK | |
| 1 560 900 CZK s DPH | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Třínápravový točnicový přívěs pro převoz kontejnerů dle normy DIN 30722, celkové délky cca. 6,5m. Žárově- zinkovaný nosný žebřinový rám s tvarovanými nosníky a příčnými žebry, točna pro vyšší zatížení. Podélníky I profil proměnného průřezu jejichž horní pásnice slouží pro vedení vozíčku přesunu kontejneru. Kola 19,5", zvedání 2. nápravy. Pneumaticko - mechanické kotvení pro ROLO kontejnery ovládané dvoucestným ventilem s mechanickým jištěním Wabco.
Celková hmotnost 24000 kg (povolená) / 27000 kg (technická)
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 129000,- Kč a splátkou od 29779,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | nový |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 24000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 4150 kg |
| Užitečná hmotnost: | 19850 kg |
| Délka ložné plochy: | 6500 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2500 mm |
| Max. povolená rychlost: | 90 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 19.5" |
| Plachta: | bez plachty |
- 3 x náprava BPW 9 tun
- žárově zinkovaný rám
- kotoučové brzdy, zvedání 2. nápravy
- vzduchové pérování, vypouštění vzduchu z vaků při odjištění kontejneru
- parkovací brzda pruž. válce TRISTOP, SMARTBOARD
- kola dvoumontáž 265/70R19,5
- vedení kontejneru pomocí vodících kladek s vaničkami pro uložení rolen kontejneru
- jištění kontejneru pneumaticko - mechanické, 2 ks pryžové dosedací dorazy proti podélnému posuvu, vyztužené přední čelo
- elektroinstalace 24 V/ 15 PIN ( případná redukce 2 x 7 PIN )
- kompletní LED osvětlení + 2 x couvací reflektor
- zadní ochrana proti podjetí
- rezervní kolo, klíč, 2 x zakládací klín, schránka na nářadí
- reflexní značení
- ryze česká výroba
Další z výsledků vyhledávání
Traktorový točnicový přívěs AGV 16T B2 6,10x2,48/2,80
Rozměry: 6100x2480
Užitečná hmotnost: 12100 kg






































