Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50 | |
![]() |
|
| Cena | 1 290 000 CZK1 560 900 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | nový |
| Celková hmotnost [kg] | 24000 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 4150 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 19850 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 6500 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 2500 mm |
| Max. povolená rychlost | 90 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2026 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 2026 |
| Poloha kol | kola pod |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 19.5" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ano |
| První majitel | Ne |


















