AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěs s plachtou (bazar) SPORT JACHT 1,64t 3,23/1,70/2,01
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přívěs s plachtou (bazar) SPORT JACHT 1,64t 3,23/1,70/2,01
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 29 900 CZK | |
| 36 179 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Dvounápravový brzděný nákladní přívěs s celní lakovanou plachtou - barva modrá. Kola vedle ložné plochy - nízká ložná plocha cca 53cm. Přívěs je po celkovém sevisu 4x nový lanovod, oprava elektroinstalace. Záruka 6 měsíců, STK platná do 07/2015. Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 1640 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 520 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1120 kg |
| Délka ložné plochy: | 3230 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1700 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 1994 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 1994 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | pozink |
| Plachta: | s plachtou |
plachta celní, lakovaná, modrá - ložná výška 2010mm, pneu 13" - 2x 70%, 2x 80%, rezervní kolo včetně držáku, ocelové bočnice 400mm,






































