Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Přívěs s plachtou (bazar) SPORT JACHT 1,64t 3,23/1,70/2,01 | |
![]() |
|
| Cena | 29 900 CZK36 179 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 1640 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 520 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1120 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 3230 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1700 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 1994 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 1994 |
| Poloha kol | kola vedle |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 13" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















