AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přívěsný vozík za auto bazar ZV 26 B1 ALU 2,50/1,25/0,35
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přívěsný vozík za auto bazar ZV 26 B1 ALU 2,50/1,25/0,35
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 26 900 CZK | |
| 32 549 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednoosý brzděný třípaletový brzděný valník s koly vedle ložné plochy s nosností až 1078kg, žárově zinkovaný rám, Alu. bočnice, přívěs je ve 100% technickém stavu - najeto 500km, záruka do 05/2016. Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu s akontací od 20% bez doložení příjmů tj.5.380,- splátka pro podnikatelské subjekty od 872,- vč. pojištění HAV+POV.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 1300 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 222 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1078 kg |
| Délka ložné plochy: | 2500 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1250 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 130 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2014 |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2014 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 350 mm |
| Plachta: | bez plachty |
opěrné kolečko, kola 13", náprava a nájezdová brzda KNOTT, hliníkové eloxované bočnice výška 350mm, podlaha voduvzdorná překližka 15mm,zadní sklápěcí čelo, provedení rychlosti 130km/hod, možnost dokoupení plachty vč. konstrukce, platnost STK 05/2018.






































