Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Přívěsný vozík za auto bazar ZV 26 B1 ALU 2,50/1,25/0,35 | |
![]() |
|
| Cena | 26 900 CZK32 549 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 1300 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 222 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1078 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 2500 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1250 mm |
| Max. povolená rychlost | 100 km/h, 130 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2014 |
| Počet náprav | 1 náprava |
| Rok provozu | 2014 |
| Poloha kol | kola vedle |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 13" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















