AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs pro přepravu 8 ks europalet GAPA 2,0t 4,10/2,10/2,05
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přívěsy
Nové přívěsy
Přívěsné vozíky (kola pod)
Přívěsy
Nákladní přívěs pro přepravu 8 ks europalet GAPA 2,0t 4,10/2,10/2,05
Nákladní přívěs pro přepravu 8 ks europalet GAPA 2,0t 4,10/2,10/2,05
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 46 900 CZK | |
| 56 749 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Nákladní přívěs pro přepravu 8 ks europalet s koly pod ložnou plochou a celní lakovanou plachtou - 2050mm. Přívěs je po celkové opravě a seřízení: repase nájezdové brzdy - záruka 6 měsíců. STK platná 06/2016. Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu s akontací od 20% tj.9.380,-Kč, splátka 1690,- bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 610 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1390 kg |
| Délka ložné plochy: | 4100 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2100 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2000 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2000 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 10'' |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 2050 mm |
| Plachta: | bez plachty |
značkové nápravy AL-KO (SRN), 4x pneu 10" - 90%, automatické opěrné kolečko, žárově zinkovaný podvozek, 8x kotvící oko, celní lakovaná plachta - 2050 mm ložná výška, spojení na kouli ISO 50, sklopné hliníkové bočnice 400mm, stropní příčky plachtové konstrukce uložené v pryžových pouzdrech,






































