Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Nákladní přívěs pro přepravu 8 ks europalet GAPA 2,0t 4,10/2,10/2,05 | |
![]() |
|
| Cena | 46 900 CZK56 749 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 610 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1390 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 4100 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 2100 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2000 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 2000 |
| Poloha kol | kola pod |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 10'' |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















