AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
Největší výběr přívěsů v České republice!
Náhradní díly
Přívěsné klouby, tažná oka, tažné koule, příslušenství
Přívěsné klouby pro nebrzděné přívěsy
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
Hledej přívěs
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
< Návrat zpět seznam náhradních dílů
Skladem ihned k odběru
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
| Naše cena bez DPH: 1 982 CZK | |
| 2 398 CZK s DPH | |
Pondělí-Pátek
8-17hod
Volejte774 004 618, 775 606 022
377 829 094
Podrobný popis
| Výrobce: | WINTERHOFF |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| hodnota D/Dc: | 18,5 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení horizontálně: | ne |
| otvory pro uchycení vertikálně: | ano |
| otvory pro uchycení do kříže: | ne |
| otvory pro šrouby: | M12 |
| homologace: | E1 55R-2251 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku | 70 mm |
| pro přívěsy: | nebrzděné |
tažná spojka určená pro přívěsy s V ojí - náhrada za
Winterhoff EM 150 R-G, 1500 kg, 70 mm
Rozteč montážních otvorů je 90 mm.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.







































