AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
Největší výběr přívěsů v České republice!
Náhradní díly
Elektro a svítilny
Osvětlení RZ(SPZ)
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
Hledej přívěs
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
< Návrat zpět seznam náhradních dílů
Skladem ihned k odběru
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
| Naše cena bez DPH: 490 CZK | |
| 593 CZK s DPH | |
Pondělí-Pátek
8-17hod
Volejte774 004 618, 775 606 022
377 829 094
Podrobný popis
Osvětlení registrační značky LED Lucidity (12-24V)
- Podznačník RZ s integrovanými LED moduly pro osvit značky shora
- Díky LED technologii je svítilna odolná vůči vibracím a vlhkosti. Již žádné uklepávání žárovek.
- Dostatečná svítivost při nízké spotřebě proudu
- Svítilna se automaticky přizpůsobí prvoznímu napětí vozidla 12 V nebo 24 V
- Ze svítilny je vyveden jeden vodič pro připojení o délce cca 200 cm
- Balení obsahuje 1 ks svítlny
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| osvětlení registrační značky: | ano |
| provozní napětí: | 12-24V |
| spotřeba (při 12V): | 0,4 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 50 cm |
| homologace: | E20 10R06/01 |
| krytí: | IP69K9K |
| výška: | 160 mm |
| šířka: | 540 mm |
| hloubka: | 42 mm |
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.






































