AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Skladový dvounápravový brzděný nákladní přívěs ZV 26 B2 2,51/1,25/0,35
Největší výběr přívěsů v České republice!
Skladový dvounápravový brzděný nákladní přívěs ZV 26 B2 2,51/1,25/0,35
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 32 000 CZK | |
| 38 720 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
skladový dvounápravový brzděný nákladní přívěs s koly vedle ložné plochy a výbornými jízdními vlastnostmi - stabilita přívěsu. Přívěs je vhodný pro přepravu dřeva, minibagrů, stavební mechanizace, nápravy na 2600kg. Možnost dokoupení nájezdů, plachty s konstrukcí aj. přívěs je málo jetý max. 3000km, záruka 6 měsíců, platnost STK 06/2016 roky. Možnost výhodného splácení, pro podnikatelské subjekty od 10% tj. 3.200,- bez doložení příjmů splátka 1.170,-Kč vč. havarijního a povinného pojištění.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 380 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1620 kg |
| Délka ložné plochy: | 2510 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1250 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2010 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2010 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | překližka šedá |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 350 mm |
| Plachta: | bez plachty |
značkové nápravy AL-KO 2x 1300kg, kola 13", podpěrné kolečko, žárově zinkovaný robustní rám, přední + zadní otevírací čelo, přídavné tlumiče stabilizační tlumiče - 100km/hod, celokovové blatníky,






































