AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs pro přepravu 6 europalet VARIO 2t 4,17/1,82/0,35
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs pro přepravu 6 europalet VARIO 2t 4,17/1,82/0,35
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 49 500 CZK | |
| 59 895 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Nákladní přívěs pro přepravu 6 europalet v dobrém technickém stavu, pneu 80%, po celkové opravě 4x nové brzdové čelisti, rozpěrky, pružiny, 4x nový lanovod, přívěsný kloub, 1x ložisko kola, nová elektroinstalace, repase nájezdové brzdy - záruka 6 měsíců, STK do 10/2014 . Možnost splácení pro podnikatelské subjekty s akontací od 20% 9.980,-Kč, s odpočtem 21% DPH na vstupu a splátkou 1430,-Kč vč. havarijního pojištění, odcizení, živlu a vč. povinného ručení.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 580 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1420 kg |
| Délka ložné plochy: | 4170 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1820 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2006 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2006 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 350 mm |
| Plachta: | bez plachty |
značkové nápravy a brzdy AL-KO, kola 13" - pneu 80%, podpěrné kolečko, odnímatelné a sklopné bočnice + zadní čelo vč. sloupků - provedení plato,8ks kotvících misek v podlaze 1500kg,






































