AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Třístranný sklápěč s nástavbou bočnic ATS 3SKS 3,5T 3,32x1,70/0,70 ECO ruč. nástavba bočnic
Největší výběr přívěsů v České republice!
Třístranný sklápěč s nástavbou bočnic ATS 3SKS 3,5T 3,32x1,70/0,70 ECO ruč. nástavba bočnic
| Naše cena bez DPH: 175 400 CZK | |
| 212 234 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Dvounápravový třístranný sklápěč všestranného využití, určený pro převoz sypkých materiálů, paletového zboží, bagrů a mechanizace. Jednoduché ruční ovládání hydraulického sklápění. Konstrukci tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám s robustní podlahou z tlakově lisované voděodolné desky tl. 15 mm. Hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné včetně sloupků - možnost provedení plato, odnímatelná nástavba bočnic výška 350 mm, celkem výška ložné plochy 700 mm, objem 4 m3. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami AL-KO/KNOTT SRN a integrovaným boxem na nájezdy pod ložnou plochou. Přívěs má vysokou konstrukční nosnost. Možnost dokladového snížení celkové hmotnosti v TP.
Záruka na přívěs 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 17540,- Kč a splátkou od 4049,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 3500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 867 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2633 kg |
| Délka ložné plochy: | 3320 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1705 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 130 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 14" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 700 mm |
| Plachta: | bez plachty |
- zesílené nápravy a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN (2x1800kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- vyztužený podlahový rošt z příček pod ložnou plochou
- masivní "V" oj z uzavřeného svařovaného profilu
- brzdový systém vybaven couvací automatikou
- litinový tažný kloub
- PROFI litinová nájezdová brzda
- zátěžová kola 195R14"C
- podlaha tlakově lisovaná voděodolná deska tl. 15 mm
- možnost pokrytí desky žárově zinkovaným plechem
- sklápění do 3 stran
- ruční hydraulický systém s možností dodatečné montáže el. ovládání
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350 mm
- nástavba bočnic výška 350 mm, celková výška ložné plochy 700 mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- PROFI uzávěry bočnic - Safegrip
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- 8x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v obvodovém M-profilu
- zesílené opěrné kolečko automat
- integrovaný box pod ložnou plochou pro ALU nájezdy
- zakládací klíny
- blatníky černé barvy
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem v hodnotě 5.400,-Kč
- nájezdy za příplatek dle výběru
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
- el. hydraulika, opěrné nohy pro stabilitu při nakládání, nájezdy pro převoz bagrů a techniky, box na nářadí, nástavba bočnic, pletivová nástavba Gitter, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, překrývací síť, rezervní kolo, ALU disky, zámek přívěsu, redukce 7/13, kotvící třmeny do podlahy navíc






































