AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs SV 10T 7,40/2,47/3,08
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs SV 10T 7,40/2,47/3,08
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Cena dohodou |
|---|
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový 18-ti paletový vzduchem brzděný nákladní přívěs s plachtou celní lakovanou, ložná výška 3080mm. Podlaha voduvzdorná protiskluzová překližka, hliníkové sklopné odnímatelné bočnice. Záruka 24 měsíců a STK 12 měsíců. Pro podnikatelské subjekty lze přívěs lze profinancovat s akontací od 20% bez doložení příjmů
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | nový |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 10000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 2600 kg |
| Užitečná hmotnost: | 7400 kg |
| Délka ložné plochy: | 7400 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2470 mm |
| Max. povolená rychlost: | 90 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 17.5" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 3080 mm |
| Plachta: | s plachtou |
vzduchové pérování, kola dvoumontáž 235/75 17,5", brzdová soustava WABCO vč. ABS/EBS, propojovací kabely ABS + elektroinstalace, parkovací brzda, ložná výška 880mm, podlaha 21mm, 1x podpěrná noha vpředu, 2x podpěrná noha zadní, spojení pro oko pr. 40mm horní závěs, náprava SRN, barva černá, zábrany proti podjetí,
Další z výsledků vyhledávání
Traktorový točnicový přívěs AGV 16T B2 6,10x2,48/2,80
Rozměry: 6100x2480
Užitečná hmotnost: 12100 kg





































