AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přívěsný vozík PZ 750kg SK 2,51/1,65
Největší výběr přívěsů v České republice!
Sklopný přívěsný vozík PZ 750kg SK 2,51/1,65
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 24 500 CZK | |
| 29 645 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Speciální přívěs pro přepravu sekaček, mechanizace, vícestopých vozidel, čtyřkolek, sněžných skútrů se slevou 8500,-Kč.Přívěs má výbornou stabilitu - nízké těžiště, nízký nájezdný úhel, záruka 18 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje, pro podnikatelské subjekty akontace od 10% bez doložení příjmů tj. 2.450,-Kč, splátka 1059,-.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 270 kg |
| Užitečná hmotnost: | 480 kg |
| Délka ložné plochy: | 2510 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1650 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Nebrzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | pozink |
zadní nájezdná rampa - odnímatelná, SRN náprava AL-KO, kola 13", 4ks kotvících úchytů vně přívěsu, žárově zinkovaný rám, podlaha voduvzdorná překližka protiskluzová, podpěrné kolečko, pozinkované blatníky






































