AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs s nízkou ložnou plochou PZ 2,0T 3,00/1,50/0,40
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs s nízkou ložnou plochou PZ 2,0T 3,00/1,50/0,40
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 46 500 CZK | |
| 56 265 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
celokovový robustní nákladní přívěs s nízkou ložnou plochou vhodný pro přepravu minibagrů, stavební mechanizace, palet aj. Přívěs je konstrukčně vyroben na 2600kg v TP snížený na 2000kg. Přívěs je po celkovém servisu a seřízení - záruka 6 měsíců, STK platná do 07/2015. Možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 540 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1460 kg |
| Délka ložné plochy: | 3000 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1500 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2011 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2011 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 14" |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 400 mm |
| Plachta: | bez plachty |
značkové nápravy a brzda AL-KO na 2600kg, kola 14" - pneu 70%, podpěrné kolečko, celokovová konstrukce rámu (3500kg), ocelové bočnice, vše žárově zinkované, přídavné stabilizační tlumiče, 100km/hod,






































