AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přepravník automobilů AF 1,8T 3,60x2,005
Největší výběr přívěsů v České republice!
Sklopný přepravník automobilů AF 1,8T 3,60x2,005
| Naše cena bez DPH: 76 600 CZK | |
| 92 686 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Univerzální jednonápravový přepravník automobilů s koly pod ložnou plochou. Velmi kompaktní a lehký přívěs s jednoduchou obsluhou. Konstrukci přívěsu tvoří žárově zinkovaný rám s výbornými jízdními vlastnostmi, podlaha je tvořená z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Plynulé naklápění ložné plochy pomocí bezúdržbových plynokapalinových tlumičů. Přívěs je vybaven zesílenou značkovou nápravamou a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN (1800 kg), nízkoprofilovými pneu 195/50 R13"C. Vysoká užitečná hmotnost - cca 1321 kg a splňující certifikaci VDI 2700!
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 1800 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 479 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1321 kg |
| Délka ložné plochy: | 3600 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2005 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 130 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 13" |
| Plachta: | bez plachty |
- značková zesílená náprava a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životností
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- sklápění ložné plochy pomocí plynokapalinových tlumičů
- splňující certifikaci VDI 2700!
- 2ks nájezdů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/50R13"C
- nízká nákladová výška
- příprava pro naviják
- příprava pro tlumiče nápravy
- 2x rychloupínací klín
- 2x zakládací klín
- zesílené opěrné kolečko tl. 60 mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickými blikači v hodnotě 5 400,-Kč
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Autopřepravníky AF lze dovybavit zajímavím příslušensvím:
rezervní kolo včetně držáku, hliníkové disky kol, box na nářadí, naviják, přídavné klíny ložné plochy, výplň podlahy protiskluzovou deskou, tlumiče nápravy






































