AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přívěsy
Nabídka přívěsů
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
Prodloužený nebrzděný nákladní přívěs BR 750kg 4,16x1,52/0,30 zesílená náprava
| Naše cena bez DPH: 69 700 CZK | |
| 84 337 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový nebrzděný nákladní přívěs s nízkým těžištěm, prodlouženou ložnou plochou a koly vedle ložné plochy, vhodný pro přepravu dlouhého zboží a materiálu. Konstrukci tvoří svařovaný žárově zinkovaný robustní rám s hustým roštem podlahových příček. Hliníkové eloxované bočnice výšky 300 mm + 100 mm obvodový pevnostní reling, překrývací plachta ložné plochy s výztuhama. Přívěs je vybaven zesílenou německou nápravou AL-KO/KNOTT SRN na 1350 kg, zátěžovými koly R13"C a zesílenou tažnou spojkou na 1300 kg.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let. Možnost splátkového prodeje.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | nový |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 388 kg |
| Užitečná hmotnost: | 362 kg |
| Délka ložné plochy: | 4160 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1520 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 140 km/h |
| Brzdění: | Nebrzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 300 mm |
| Plachta: | s plachtou |
- značková zesílená německá náprava AL-KO/KNOTT SRN na 1350kg
- svařovaný žárově zinkovaný robustí rám
- hustý podlahový rošt příčkek pod podlahou
- zátěžové pneu 165 R13"C
- zesílená tažná spojka na 1300kg
- podlaha z voděodolné tlakově lepené desky tl. 15 mm
- ALU eloxované bočnice, výška 300 mm + obvodový reling 100 mm
- přední a zadní čelo otevírací, možnost demontáže
- překrývací plachta s výztuhama
- 10x kotvící třmen pogumovaný v podlaze
- možnost kotvení do rámu přívěsu
- kvalitní elekroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- možnost kompletního LED osvětlení
- rezevní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 140 km/hod
- ryze český výrobek
Další z výsledků vyhledávání
Traktorový točnicový přívěs AGV 16T B2 6,10x2,48/2,80
Rozměry: 6100x2480
Užitečná hmotnost: 12100 kg






































