AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Pův. cena: 281 325 CZK
ušetříte 24 926 CZK (9%)
| Naše cena bez DPH: 211 900 CZK | |
| 256 399 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Třínápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních automobilů, těžkých SUV nebo dodávek. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Konstrukční nosnost náprav 4050 kg! Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 3500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 926 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2574 kg |
| Délka ložné plochy: | 5410 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2090 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 140 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 3 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 10'' |
| Plachta: | bez plachty |
- značkové německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN (3x 1350kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný rám odolný proti otřesům
- 6x ALU kolo 195/55R10"
- zesílené automatické opěrné kolečko
- zakládací klíny
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4.900,-
- celohliníková podlaha
- provedení 140km/hod
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,74x2,09m) - 670mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- 20 ks kotvících třmenů v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- ALU KOLA






































