AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Sklopný přepravník automobilů AF 2,7T 12" 4,00x2,005
Největší výběr přívěsů v České republice!
Sklopný přepravník automobilů AF 2,7T 12" 4,00x2,005
Pův. cena: 126 082 CZK
ušetříte 22 264 CZK (18%)
| Naše cena bez DPH: 85 800 CZK | |
| 103 818 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Univerzální dvounápravový přepravník automobilů s koly pod ložnou plochou, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří žárově zinkovaný rám s výbornými jízdními vlastnostmi, podlaha je tvořená z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Plynulé naklápění ložné plochy pomocí bezúdržbových plynokapalinových tlumičů. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, zátěžovými pneu R12"C s vysokým nájezdem kilometrů. Užitečná hmotnost - cca 2146 kg a splňující certifikaci VDI 2700!
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 8580,- Kč a splátkou od 2392,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2700 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 554 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2146 kg |
| Délka ložné plochy: | 4000 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2005 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 130 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 12" |
| Plachta: | bez plachty |
- značkové zesílené nápravy a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životností
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- sklápění ložné plochy pomocí plynokapalinových tlumičů
- splňující certifikaci VDI 2700!
- 2ks nájezdů
- zátěžová kola R12"C s vysokým nájezdem kilometrů
- nízká nákladová výška
- příprava pro naviják
- příprava pro tlumiče náprav
- 2x rychloupínací klín
- 2x zakládací klín
- zesílené opěrné kolečko tl. 60 mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickými blikači v hodnotě 5 400,-Kč
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Autopřepravníky AF lze dovybavit zajímavím příslušensvím:
rezervní kolo včetně držáku, hliníkové disky kol, box na nářadí, naviják, přídavné klíny ložné plochy, výplň podlahy protiskluzovou deskou, tlumiče náprav







































