AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto Přívěsy Přívěsy Přepravníky zvířat Přívěs na koně celolaminátový Lodestar Premium black 2,0T NEW


[Přeskočit navigaci]

Hledej přivěs

0  CZK 650000  CZK (s DPH)

Cena

Vybrat další filtr

Materiál bočnic:

Poloha kol (pod/vedle ložné plochy):

Brzdy:

Plachta:

Naklápění:

Počet náprav/os:

Hledej přívěs

Přívěs na koně celolaminátový Lodestar Premium black 2,0T NEW-8

< Návrat zpět na seznam přívěsů Předváděcí přívěs
Naše cena bez DPH: 153 900 CZK
186 219 CZK s DPH

Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.

Kvalitní český výrobek

Volejte Pondělí-Pátek
8-17hod

Volejte377 828 103

Podrobný popis

Celolaminátový přívěs na koně - nové provedení. Přívěs je v plné záruce 24měsíců. Možnost dokladového snížení celkové hmotnosti v TP !!! Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu nebo úvěru s možností odpočtu DPH a s akontací od 10%.

Základní rám
Ocelový žárově zinkovaný značkový rám AL-KO, vyvinutý specielně pro přepravu koní. Rám se vyznačuje vysokou pevností a velmi nízkou světlo výškou nad vozovkou, díky ní je zajištěna dokonalá boční stabilita.
Nápravy a brzdový mechanismus
Značkové německé nápravy AL-KO Kober s výkonnou couvací automatikou a velmi vysokým brzdným účinkem. Odpružení je provedeno speciálními pryžovými elementy s vysokým vlastním útlumem. Uchycení náprav k základnímu rámu v osmi bodech.
Nástavba:
Nástavbu tvoří celolaminátová skořepina s vyztuženými a zesílenými boky. Vyznačuje se dokonalým dílenským zpracováním s důrazem na detail spojení jednotlivých částí. Pouze u našich skeletů je dosaženo konečnou úpravou maximálního lesku, tzv. HIGH GLOSS EFECT.

Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 15390,- Kč a splátkou od 3552,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.


Kvalitní český výrobek

STAV přívěsu: předváděcí a skladové
Celková hmotnost: 2000 kg
Pohotovostní hmotnost: ** 820 kg

Užitečná hmotnost: 1180 kg
Délka ložné plochy: 3330 mm
Šířka ložné plochy: 1625 mm

Max. povolená rychlost: 100 km/h | 130 km/h
ŘP skupiny E: * potřebuji
Brzdění: Brzděné

Rok výroby: 2020
Počet náprav: 2 nápravy
Rok provozu: 2020

Poloha kol: kola vedle
Naklápění: ne
Pneu: 14"

Vnitřní výška ložné plochy: 2200 mm
Plachta: bez plachty
*   závisí na tažném vozidle (souprava do 3,5t) ** Uvedené hmotnosti jsou pouze orientační a mohou se lišit dle doplňkové výbavy.
Výbava a doplňky

Plastová větrací okna s aretací ve čtyřech polohách s vnitřním mřížováním, zadní výklopná rampa výšky 1,40m s plynokapalinovými tlumiči pro snadnou obsluhu, speciální guma s protiskluzem na zadní rampě, odnímatelná střední dělící příčka, 4x  zajišťovací závory, přední dvířka pro obsluhu, sedlovna s držáky na postroje, vnitřní osvětlení,  automatické opěrné kolečko pr. 60mm, rezervní kolo vč. držáku za příplatek 3.900,-, plastové zakládací klíny, možnost provedení 130km/h, boční polstrování stěn přívěsu, vnitřní osvětlení sedlovny, podlahu tvoří pevnostní tlakově lepené deska 18mm + podlahová protiskluzová jednodílná guma tl. 8mm, Al. zámek vstupních dveří a sedlovny + 2 klíče, kvalitní Al. panty, zadní opěrné nohy, krmný žlab, perleťová barva, zadní samorolovací plachta.

Další z výsledků vyhledávání