AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nebrzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 750kg 2,06x1,27
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přívěsy
Nové přívěsy
Přívěsné vozíky (kola vedle)
Jednonápravové nebrzděné přívěsy do 750kg
Nebrzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 750kg 2,06x1,27
Nebrzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 750kg 2,06x1,27
| Naše cena bez DPH: 34 700 CZK | |
| 41 987 CZK s DPH | |
Záruka 24 měsíců
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový nebrzděný podvozek s koly vně ložné plochy a celosvařovaným robustním rámem ošetřeným žárovým zinkem. Podvozek vhodný pro přestavbu hasičské skříně PS 12. Spojení na tažnou kouli ISO 50, odpružení je provedeno speciálními pryžovými elementy v značkové nápravě KNOTT/AL-KO SRN.
Přívěs je lze vybavit zátěžovými koly 14"C, zesílenou tažnou spojkou na 1300kg, podpěrnými nohami a pochozími plechovými blatníky. Uvedená cena je za podvozek, montáž skříně, zapsání a vystavení TP.
Skříň je nutno dopravit do sídla Autovia s.r.o.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | nový |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 426 kg |
| Užitečná hmotnost: | 324 kg |
| Délka ložné plochy: | 2060 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1270 mm |
| Max. povolená rychlost: | 140 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Nebrzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Plachta: | bez plachty |
- značková německá nebržděná náprava AL-KO/KNOTT SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám
- plastové blatníky
- kola 13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- kvalitní elektroinstalace na přání 7/13 PIN
- spojení koule ISO 50
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 3.900,- bez DPH
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Možnost výbavy: zesílená náprava na 1300kg, zesílená tažná spojka, zátěžová kola 14"C, opěrné nohy trubkové, plechové pochozí blatníky, opěrné kolečko
Další z výsledků vyhledávání
Traktorový točnicový přívěs AGV 16T B2 6,10x2,48/2,80
Rozměry: 6100x2480
Užitečná hmotnost: 12100 kg






































