AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Brzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 1,3t 2,06x1,27
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přívěsy
Nové přívěsy
Skříňové přívěsy
Skříňové přívěsy (kola vedle)
Brzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 1,3t 2,06x1,27
Brzděný podvozek pod hasičskou skříň PS 12, VA 1,3t 2,06x1,27
| Naše cena bez DPH: 47 200 CZK | |
| 57 112 CZK s DPH | |
Záruka 24 měsíců
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový brzděný podvozek s koly vně ložné plochy a celosvařovaným robustním rámem ošetřeným žárovým zinkem. Podvozek vhodný pro přestavbu hasičské skříně PS 12. Spojení na tažnou kouli ISO 50, odpružení je provedeno speciálními pryžovými elementy v brzděné nápravě KNOTT/AL-KO 1300 kg. Přívěs je vybaven zátěžovými koly 14"C, podpěrným kolečkem, podpěrnými nohami a pochozími plechovými blatníky. Možnost snížení celkové hmotnosti na 750kg - bez nutnosti řidičského oprávnění B+E. Uvedená cena je za podvozek, montáž skříně, zapsání a vystavení TP.
Skříň je nutno dopravit do sídla Autovia s.r.o.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | nový |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 1300 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 395 kg |
| Užitečná hmotnost: | 905 kg |
| Délka ložné plochy: | 2060 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1270 mm |
| Max. povolená rychlost: | 140 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 14" |
| Plachta: | bez plachty |
- značková náprava a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN (1300kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám
- zátěžové pneu 185R14C
- 2x zadní opěrná noha trubková
- plechové blatníky s výztuhou - pochozí
- opěrné kolečko
- zakládací klín
- kvalitní elektroinstalace 13 PIN
- zadní sdružené svítilny
- spojení koule ISO 50
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Další z výsledků vyhledávání
Traktorový točnicový přívěs AGV 16T B2 6,10x2,48/2,80
Rozměry: 6100x2480
Užitečná hmotnost: 12100 kg






































