AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nebrzděný přívěs ZV 22 750kg N1 2,55x1,50/0,35 s rohovými sloupky
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nebrzděný přívěs ZV 22 750kg N1 2,55x1,50/0,35 s rohovými sloupky
| Naše cena bez DPH: 35 100 CZK | |
| 42 471 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový nízkoložný nebrzděný přívěs s koly pod ložnou plochou a odnímatelnými bočnicemi, vhodný pro nakladání z bočních stran přívěsu, umožňuje převoz až 3 ks europalet. Pevnostní ocelový a zinkovaný rám s robustními ojemi po celé délce přívěsu, hliníkové eloxované bočnice o výšce 350mm, sklopné a plně odnímatelné - možnost provedení plato, značková nebrzděná německá náprava AL-KO/KNOTT SRN (750kg). Přívěs je vybaven 13" pneu s vysokým nájezdem kilometrů a výbornými jízdními vlastnostmi.
Záruka 24 měsíců, STK platná 6 let.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 3510,- Kč a splátkou od 978,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 232 kg |
| Užitečná hmotnost: | 518 kg |
| Délka ložné plochy: | 2555 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1500 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 130 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Nebrzděné |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 350 mm |
| Plachta: | bez plachty |
- nebrzděná značková náprava KNOTT/AL-KO SRN (750kg)
- pevnostní ocelový rám s robustními žárově zinkovanými ojemi
- 3ks nosných podlahových příček
- 6ks kotvících třmenů zapuštěných v obvodovém M-profilu
- ALU eloxované bočnice s vnitřní výztuhou 25mm, výška 350mm
- plně sklopné a odnímatelné bočnice - možnost provedení plato
- zesílené rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce, nástavby
- přední + zadní sklopné a odnímatelné čelo
- pneu 165/70 R13" s vysokým kilometrovým nájezdem
- nízká nákladová výška a výborné jízdní vlastnosti
- podlaha v voděodolné jednodílné desky s protismykovou úpravou 15mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- zadní sdružené svítilny
- přední poziční osvětlení
- na přání možnost kompletního LED osvětlení za příplatek
- rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Možnost doplňků:
opěrné kolečko, podpěrné nohy, nájezdy, box na nářadí, nástavba bočnic, zesílená náprava na 1300kg, zesílená tažná spojka, zátěžová pneu, plachta přetahovací, plachta s konstrukcí, LED osvětlení, rezervní kolo, redukce 7/13, zakládací klíny, zámek přívěsu, upínací pásy






































