AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs hydraulicky sklopný AD 2,6T 4,15/1,88 - plato
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs hydraulicky sklopný AD 2,6T 4,15/1,88 - plato
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 56 446 CZK | |
| 59 900 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Nákladní univerzální přívěs hydraulicky sklopný vhodný pro přepravu automobilů, sekaček, mechanizace, minibagrů. Přívěs je po kompletní opravě: 8x brzdové čelisti, rozpěrky čelistí, 4x lanovod, 1x ložisko kola, přívěsný kloub, kompletní elektroinstalace. Přívěs je v záruce 6 měsíců, STK do 09/2016. Možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2600 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 580 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2020 kg |
| Délka ložné plochy: | 4150 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1880 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2007 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2007 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 12" |
značkové nápravy AL-KO SRN, 2x nájezd, podpěrné kolečko, kola 12", pneu 20%, ochranný obvodový rám, přestavná tyč, 8ks kotvících misek v podlaze 1500kg.
Upozornění: celková cena s DPH činí 59.900,-Kč.






































