AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs GAPA 3,5t 6,60/2,50/0,40
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs GAPA 3,5t 6,60/2,50/0,40
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 59 000 CZK | |
| 71 390 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Dvounápravový nákladní přívěs s koly pod ložnou plochou. Přívěs je po celkové opravě a seřízení - nová tažná spojka, svítilny, nové opěrné kolečko. záruka 6 měsíců. Na přívěs lze domontovat plachtu včetně konstrukce. STK platná 10/2015. Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu s akontací od 20% tj. 11.800,-Kč, splátka 1510,- bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 3500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 1370 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2130 kg |
| Délka ložné plochy: | 6600 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2500 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2007 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2007 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 14" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 400 mm |
| Plachta: | bez plachty |
značkové nápravy AL-KO (SRN), pneu 14" - 2x70%, 2x50%, automatické opěrné kolečko, žárově zinkovaný podvozek, 8x kotvící oko, spojení na kouli ISO 50, dělené bočnice, sklopné hliníkové bočnice 400mm, lze demontovat AL. bočnice - provedení plato.






































