AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs bazarový s plachtou - DN3,5T B2 5,02/2,47/2,70G
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs bazarový s plachtou - DN3,5T B2 5,02/2,47/2,70G
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 89 900 CZK | |
| 108 779 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
12ti-paletový nákladní přívěs pro MKD s celní lakovanou plachtou - ložná - nákladová výška 2,70G m. Přívěs je po celkovém servisu a prohlídce, 1x ložisko kola, násobič síly - záruka 6 měsíců, STK do 10/2016. Pro podnikatelské subjekty možnost leasingu nebo úvěru s akontací od 20% 17.980,-Kč bez doložení příjmů a odpočtem DPH 21%. Splátka 2293,-Kč vč. havarijního pojištění a včetně povinného ručení. Možnost odpočtu DPH 21% ihned při koupi přívěsu,
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 3500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 890 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2610 kg |
| Délka ložné plochy: | 5020 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2470 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2008 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2008 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 14" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 800 mm |
| Plachta: | s plachtou |
zesílené značkové nápravy SRN AL-KO, 8x kotvící miska 1500kg, kola 14" - 80% pneu, šroubovaný rám, spojení oko+čep - možnost předělání pro kouli ISO 50, odnímatelné bočnice 350mm, žárově zinkovaný šroubovaný rám, plachta celní lakovaná, barva modrá, zesílená plachtová konstrukce. V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele.






































