AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní přívěs bazar ZV 26 N1 2,51/1,26/0,35
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní přívěs bazar ZV 26 N1 2,51/1,26/0,35
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 14 500 CZK | |
| 17 545 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Jednonápravový nebrzděný nákladní přívěs v dobrém technickém stavu, bez nutnosti potřeby řidičského oprávnění skupiny E. Ložná plocha pro převoz až 3ks europalet, výborné jízdní vlastnosti, zesílený žárově zinkovaný rám. Přívěs je po celkové kontrole, servisu, nová tažná spojka, seřízení brzd a nová podlaha - záruka 6 měsíců, STK do 9/2018. Možnost prodeje na splátky s odpočtem 21% DPH a bez doložení příjmů. Pro podnikatelské subjekty akontace 20% tj.2.900,-Kč, splátky 700,-kč.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 750 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 200 kg |
| Užitečná hmotnost: | 550 kg |
| Délka ložné plochy: | 2510 mm |
| Šířka ložné plochy: | 1260 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | nepotřebuji |
| Brzdění: | Nebrzděné |
| Rok výroby: | 2004 |
| Počet náprav: | 1 náprava |
| Rok provozu: | 2004 |
| Poloha kol: | kola vedle |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | překližka |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 300 mm |
| Plachta: | bez plachty |
kola 13" pneu 2 x 90%, zadní otevírací čelo, náprava SRN KNOTT, oj ve tvaru V, příčky pod pod podlahou. V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu. Ceník předprodejních služeb ZDE.






































