AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto Přívěsy Přívěs na koně Lodestar 2,0T Brown Eco


[Přeskočit navigaci]

Hledej přivěs

0  CZK 650000  CZK (s DPH)

Cena

Vybrat další filtr

Materiál bočnic:

Poloha kol (pod/vedle ložné plochy):

Brzdy:

Plachta:

Naklápění:

Počet náprav/os:

Hledej přívěs

Přívěs na koně Lodestar 2,0T Brown Eco-5

< Návrat zpět na seznam přívěsů Akce Předváděcí přívěs
Naše cena bez DPH: 106 000 CZK
128 260 CZK s DPH

Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.

Kvalitní český výrobek

Volejte Pondělí-Pátek
8-17hod

Volejte377 828 103

Podrobný popis

Skladový přepravník pro dva koně se zesíleným podvozkem včetně náprav a nájezdové brzdy na 2700kg. Plná záruka 24 měsíců. Možnost dokladového snížení celkové hmotnosti v TP !!!  Přívěs je vybaven panic systémem - povolení prsních zábran z venku. Dále do základní výbavy patří: zesílené opěrné kolečko s automatickým sklápěním, přední dvířka pro obsluhu, vnitřní osvětlení, plastová větrací okna s aretací ve čtyřech polohách s vnitřním mřížováním, zakládací klíny, rezervní kolo včetně držáku za příplatek 3.900,-bez DPH.
Podlaha přívěsu je vyrobena z tlakově lepených polyuretanových desek tl. 18mm + 8mm silná protiskluzová gumová vrstva – s vysokou odolností kyselému prostředí a močovině. Bodové zatížení podlahy 1450kg / na jedno kopyto, zadní výklopná rampa výšky 1,50m s plynokapalinovými tlumiči pro snadnou obsluhu, speciální guma s protiskluzem na zadní rampě, velmi nízký nástupní úhel 15°, samočisticí pant zadní rampy, odnímatelná střední dělící příčka z odolného a silného PVC. 4x zajišťovací závory, boční polstrování stěn přívěsu, zadní samorolovací plachta s vnitřním navíjením.

Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 10600,- Kč a splátkou od 2447,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.


Kvalitní český výrobek

STAV přívěsu: předváděcí a skladové
Celková hmotnost: 2000 kg
Pohotovostní hmotnost: ** 750 kg

Užitečná hmotnost: 1250 kg
Délka ložné plochy: 3020 mm
Šířka ložné plochy: 1630 mm

Max. povolená rychlost: 100 km/h | 130 km/h
ŘP skupiny E: * potřebuji
Brzdění: Brzděné

Rok výroby: 2020
Počet náprav: 2 nápravy
Rok provozu: 2020

Poloha kol: kola vedle
Naklápění: ne
Pneu: 13"

Materiál bočnic: překližka
Vnitřní výška ložné plochy: 2160 mm
Plachta: bez plachty

*   závisí na tažném vozidle (souprava do 3,5t) ** Uvedené hmotnosti jsou pouze orientační a mohou se lišit dle doplňkové výbavy.
Výbava a doplňky

Zesílený ocelový žárově zinkovaný rám vyvinutý speciálně pro přepravu koní, vysoká pevnost a tuhost zlepšují jízdní vlastnosti, zesílená a prodloužená oj pro lepší manévrovatelnost. Rezervní kolo za příplatek 3.900,-Kč bez DPH včetně krytu. Značkové německé nápravy a nájezdová brzda AL-KO Kober, výkonná couvací automatika s vysokým brzdným účinkem, vysoce zátěžové dvouřadé kuličkové ložisko v každém kole, odpružení každého kola je provedeno speciálními pryžovými elementy s vysokým vlastním útlumem, uchycení náprav k základnímu rámu ve čtyřech bodech – lepší stabilita v zatáčkách. Zesílené a vyztužené 1500 mm vysoké boky z kvalitní zahraniční 15mm silné, tlakově lepené polyuretanové překližky, střechu tvoří laminátový výlisek aerodynamického tvaru v elegantní popelavé šedi, dokonalé dílenské zpracování s důrazem na detail spojení jednotlivých částí, možnost provedení 130km/h. 

Další z výsledků vyhledávání