AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Nákladní vlek s plachtou DN 2,0T 3,80/2,10/2,30
Největší výběr přívěsů v České republice!
Nákladní vlek s plachtou DN 2,0T 3,80/2,10/2,30
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 59 500 CZK | |
| 71 995 CZK s DPH | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
7-paletový valník s plachtou s konstrukční celkovou hmotností 2500kg snížený v TP na 2000kg.Přívěs je po kompletní prohlídce a seřízení - záruka 6 měsíců, platná STK do 11/2015.Pro nepodnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje. Pro podnikatelské subjekty možnost úvěru s akontací od 20% bez doložení příjmů tj. 11.900,-Kč, splátka 1590,-Kč vč. havarijního pojištění celá Evropa vč. povinného ručení.Odpočet DPH 21% na ihned při koupi na splátky.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 600 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1400 kg |
| Délka ložné plochy: | 3800 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2100 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2009 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2009 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 14" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 2300 mm |
| Plachta: | s plachtou |
značkové nápravy AL-KO 1300, 10x kotvící třmen v obvodové kotvící liště,kola 195R14"C,4x pneu 90% rezervní kolo, šroubovaný rám, spojení pro kouli ISO 50, odnímatelné bočnice 350mm, žárově zinkovaný rám, plachta celní lakovaná modrá, ložná výška 2300mm,






































