AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazarový nákladní přívěs DN 2,7T B2 5,75x2,10/1,73
Největší výběr přívěsů v České republice!
Bazarový nákladní přívěs DN 2,7T B2 5,75x2,10/1,73
| Naše cena bez DPH: 189 000 CZK | |
| 228 690 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Bazarový dvouonápravový nákladní přívěs s konstrukcí, plachtou a shrnávacími boky v zánovním stavu (najeto do 2 000km). Přívěs lze použít pro mezinárodní dopravu (8 europalet), převoz automobilů nebo jako pojízdnou dílnu. Žárově zinkovaný robustní rám s vysokým počtem pevnostních podlahových příček pod podlahou tvoří velkou životnost. Přívěs je vybaven hliníkovými eloxovanými bočnicemi výšky 350 mm - možnost demontáže, rozšířené rohové sloupky, výklopné středové sloupky, plachta bílá lakovaná - cca 1730 mm ložná výška, přední čelo pevné, zadní otevírací a odnímatelné. Napínání plachty ráčnou.
Přívěs je ve výborném stavu po celkové prohlídce a servisu - seřízení brzdového systému. STK platná, záruka 6 měsíců.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2700 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 1060 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1640 kg |
| Délka ložné plochy: | 5750 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2100 mm |
| Max. povolená rychlost: | 130 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2023 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 13" |
| Materiál bočnic: | alu |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 1730 mm |
| Plachta: | s plachtou |
- značkové německé nápravy a brzdný systém KNOTT SRN
- žárově zinkovaný robustní rám
- pevnostní příčky pod podlahou
- spojení koule ISO 50mm - spodní závěs cca 430mm
- lze i spojení pro oko čep
- ložná plocha - cca 700 mm
- zesílené podpěrné kolečko automat
- zakládací klíny
- kola 165R13C (stav 4x95%)
- rezervní kolo včetně držáku
- 2x podpěrná noha heverovací
- klika k heverovacím nouhoum
- obvodový M-profil pro kotvící třmeny
- podlaha voduvzdorná protiskluzová deska - tl. 15mm
- ALU eloxované bočnice 350 mm, výklopné, možnost demontáže
- PROFI uzávěry bočnic
- shrnovací boky L+P
- napínání plachty ráčnou
- ložná výška cca 1730 mm
- plachta bílá lakovaná - možnost dodatečného polepu
- výklopné středové sloupky
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickým blinkrem
- provedení 130km/hod
- ryze český výrobek






































