AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Bazar-dvouosý brzděný přívěs s plachtou MARO 2,5T 4,90x2,06/1,69
Největší výběr přívěsů v České republice!
Bazar-dvouosý brzděný přívěs s plachtou MARO 2,5T 4,90x2,06/1,69
Přívěs / náhradní díl již není dostupný
Omlouváme se, ale zboží již není dostupné v našem sortimentu. Prosím zvolte jinou alternativu. Děkujeme.
| Naše cena bez DPH: 39 500 CZK | |
| 47 795 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte
Ojetý nákladní plachtový přívěs. Zadní otevírací čelo, odnímatelné bočnice, odnímatelná plachtová konstrukce, přívěs je vhodný za osobní a dodávková vozidla. Plachta celní původní,stav 20 %, barva červená, ložná výška 1690mm. Přívěs je po celkové prohlídce a seřízení,4x nový lanovod a 1x ložisko, záruka 6 měsíců.Nově stk do 10/2018 !!. Pro nepodnikatele možnost splátkového prodeje bez doložení příjmů. V ceně nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | ojetý |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 830 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1670 kg |
| Délka ložné plochy: | 4900 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2060 mm |
| Max. povolená rychlost: | 80 km/h |
| Brzdění: | Brzděné |
| Rok výroby: | 2000 |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2000 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ne |
| Pneu: | 14" |
| Materiál bočnic: | překližka |
| Vnitřní výška ložné plochy: | 1690 mm |
| Plachta: | s plachtou |
kola 14", pneu 50%+rezervní kolo stav pneu 50 %, značkové německé nápravy AL-KO Kober SRN, opěrné kolečko, 2x zakládací klíny, přední otevírací čelo. Plachta celní , barva červená.
V ceně přívěsu nejsou zahrnuty poplatky spojené s přihlášením přívěsu na nového majitele. Ceník předprodejních služeb ZDE.






































