AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přepravník automobilů IM 3,5T B3 5,41x2,09 ALU
Pův. cena: 281 325 CZK
ušetříte 24 926 CZK (9%)
| Naše cena bez DPH: 211 900 CZK | |
| 256 399 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Třínápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních automobilů, těžkých SUV nebo dodávek. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C s ALU disky. Konstrukční nosnost náprav 4050 kg! Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 3500 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 926 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2574 kg |
| Délka ložné plochy: | 5410 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2090 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 140 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 3 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 10'' |
| Plachta: | bez plachty |
- značkové německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN (3x 1350kg)
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- celohliníková podlaha ze skládaných profilů
- litinová nájezdová brzda
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C s ALU disky
- nízká nákladová výška - cca 610mm
- bezkonkurenční úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- hydraulické sklápění korby pomocí ruční pumpy
- 20x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- rohové sloupky pro dodatečnou montáž konstrukce a plachty
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení 12/24V v hodnotě 5.400,- Kč
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,74x2,09m) - 670mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ






































