AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09 FE
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přepravník automobilů IM 2,7T 5,01x2,09 FE
Pův. cena: 176 418 CZK
ušetříte 31 339 CZK (18%)
| Naše cena bez DPH: 119 900 CZK | |
| 145 079 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Dvounápravový autopřepravník s ližinovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořena z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Možnost dokoupit přídavné skládací na 1/3 ALU nájezdy pro převoz automobilů s nízkou světlou výškou.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 11990,- Kč a splátkou od 2767,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2700 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 721 kg |
| Užitečná hmotnost: | 1979 kg |
| Délka ložné plochy: | 5010 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2090 mm |
| Max. povolená rychlost: | 140 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 10'' |
| Plachta: | bez plachty |
- značkové zesílené německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška - cca 500 mm
- úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- výkonná dvoupístová hydraulika pro sklopení plošiny
- 14x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení 12/24V v hodnotě 5.400,- Kč
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,34x2,09m) + 670 mm činí nájezdové můstky)
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- možnost dokoupení ALU disků






































