AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto Přívěsy Přívěs pro přepravu koní LODESTAR 2,0T Brown sedlovna ECO


[Přeskočit navigaci]

Hledej přivěs

0  CZK 650000  CZK (s DPH)

Cena

Vybrat další filtr

Materiál bočnic:

Poloha kol (pod/vedle ložné plochy):

Brzdy:

Plachta:

Naklápění:

Počet náprav/os:

Hledej přívěs

Přívěs pro přepravu koní LODESTAR 2,0T Brown sedlovna ECO-5

< Návrat zpět na seznam přívěsů Předváděcí přívěs
Naše cena bez DPH: 121 000 CZK
146 410 CZK s DPH

Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.

Kvalitní český výrobek

Volejte Pondělí-Pátek
8-17hod

Volejte377 828 103

Podrobný popis

Výstavní přívěs pro přepravu koní - přívěs je v plné záruce 24měsíců. Možnost dokladového snížení celkové hmotnosti v TP !!! 

Základní rám: Ocelový žárově zinkovaný značkový rám AL-KO, vyvinutý pro přepravu koní. Rám se vyznačuje vysokou pevností a velmi nízkou světlou výškou nad vozovkou, díky níž je zajištěna dokonalá boční stabilita. Nápravy a brzdový mechanismus: Značkové německé nápravy AL-KO Kober s výkonnou couvací automatikou a velmi vysokým brzdným účinkem. Odpružení je provedeno speciálními pryžovými elementy s vysokým vlastním útlumem. Uchycení náprav k základnímu rámu v osmi bodech. Lze domontovat plynokapalinové tlumiče umístěné na každém kole pro větší bezpečnost přepravovaných koní. Nástavba: Nástavbu tvoří 1400mm vysoké boky z kvalitních zahraničních tlakově lepených sendvičových desek s vyztuženými a zesílenými boky. Vyznačuje se dokonalým dílenským zpracováním s důrazem na detail spojení jednotlivých částí.

Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 12100,- Kč a splátkou od 2793,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.


Kvalitní český výrobek

STAV přívěsu: předváděcí a skladové
Celková hmotnost: 2000 kg
Pohotovostní hmotnost: ** 820 kg

Užitečná hmotnost: 1180 kg
Délka ložné plochy: 3170 mm
Šířka ložné plochy: 1660 mm

Max. povolená rychlost: 100 km/h | 130 km/h
ŘP skupiny E: * potřebuji
Brzdění: Brzděné

Rok výroby: 2020
Počet náprav: 2 nápravy
Rok provozu: 2020

Poloha kol: kola vedle
Naklápění: ne
Pneu: 13"

Materiál bočnic: překližka
Plachta: bez plachty
*   závisí na tažném vozidle (souprava do 3,5t) ** Uvedené hmotnosti jsou pouze orientační a mohou se lišit dle doplňkové výbavy.
Výbava a doplňky

Sedlovna, boční výstup pro obsluhu, německé nápravy AL-KO včetně brzdového systému,žárově zinkovaný rám,podlaha silná 26mm z tlakově lepených desek s bodovým zatížením 1180kg, automatické podpěrné kolečko, rezervní kolo s držákem a ochranným krytem za příplatek 3.900,-, zakládací klíny, vnitřní osvětlení,větrací okna, odnímatelná středová příčka- možno převážet jakékoliv zboží. Možnost provedení 130km/h.

Další z výsledků vyhledávání