Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Bazar-dvouosý brzděný přívěs VZ 33 2,0T B2 3,30x1,70/0,35 | |
![]() |
|
| Cena | 41 240 CZK49 900 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 490 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1510 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 3300 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1708 mm |
| Max. povolená rychlost | 100 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2009 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 2009 |
| Poloha kol | kola pod |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 13" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ano |


















