Search a trailer
Porovnat zboží
| Přívěs s plachtou bazar KAR 2,0t 4,03/2,06/2,00 | |
![]() |
|
| Cena | 65 000 CZK78 650 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 540 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1460 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 4030 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 2060 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2006 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 2006 |
| Poloha kol | kola pod |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 14" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















