Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Přívěsný vozík za auto bazar HD 7 2,06/1,25/1,55 | |
![]() |
|
| Cena | 17 338 CZK20 979 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 750 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 139 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 611 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 2060 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1250 mm |
| Max. povolená rychlost | 130 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2014 |
| Počet náprav | 1 náprava |
| Rok provozu | 2014 |
| Poloha kol | kola vedle |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 13" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















