Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Přívěsný vozík za osobní auto SPORT JACHT 1,25/0,95/0,35 | |
![]() |
|
| Cena | 4 463 CZK5 400 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 350 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 90 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 260 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 1250 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 950 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 1983 |
| Počet náprav | 1 náprava |
| Rok provozu | 1983 |
| Poloha kol | kola vedle |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















