Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Přepravník koní AT 07 KP | |
| Cena | 115 000 CZK139 150 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | nový |
| Celková hmotnost [kg] | 2000 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 750 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 1250 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 3330 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1625 mm |
| Max. povolená rychlost | 130 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2025 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 2026 |
| Poloha kol | kola vedle |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 14" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















