Hledej přívěs
Porovnat zboží
| Přívěs pro přepravu aut PAV 2.5B | |
![]() |
|
| Cena | 49 900 CZK60 379 CZK s DPH |
| STAV přívěsu | ojetý |
| Celková hmotnost [kg] | 2500 kg |
| Pohotovostní hmotnost [kg] | 490 kg |
| Užitečná hmotnost [kg] | 2010 kg |
| Délka ložné plochy [mm] | 4210 mm |
| Šířka ložné plochy [mm] | 1960 mm |
| Max. povolená rychlost | 80 km/h |
| ŘP skupiny E | nepotřebuji |
| Brzdění | nebržděné |
| Rok výroby | 2004 |
| Počet náprav | 2 nápravy |
| Rok provozu | 2004 |
| Poloha kol | kola pod |
| Naklápění | Ne |
| Pneu | 12" |
| Plachta | bez plachty |
| Servisní knížka | Ne |
| První majitel | Ne |


















