AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Spare parts
Elektro a svítilny
Osvětlení RZ(SPZ)
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
Search a trailer
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
< Návrat zpět seznam náhradních dílů
Očekáváme
Svítilna RZ LED Lucidity 12/24V - kompletní držák RZ
| Our price VAT excl.: 490 CZK | |
| 593 CZK VAT incl. | |
Aktuálně není na skladem
Pondělí-Pátek
8-17hod
Call774 004 618, 775 606 022
377 829 094
Detailed description
Osvětlení registrační značky LED Lucidity (12-24V)
- Podznačník RZ s integrovanými LED moduly pro osvit značky shora
- Díky LED technologii je svítilna odolná vůči vibracím a vlhkosti. Již žádné uklepávání žárovek.
- Dostatečná svítivost při nízké spotřebě proudu
- Svítilna se automaticky přizpůsobí prvoznímu napětí vozidla 12 V nebo 24 V
- Ze svítilny je vyveden jeden vodič pro připojení o délce cca 200 cm
- Balení obsahuje 1 ks svítlny
| Výrobce: | Lucidity |
|---|---|
| osvětlení registrační značky: | ano |
| provozní napětí: | 12-24V |
| spotřeba (při 12V): | 0,4 Watt |
| typ vstupu (připojení): | kabel |
| délka kabelu: | 50 cm |
| homologace: | E20 10R06/01 |
| krytí: | IP69K9K |
| výška: | 160 mm |
| šířka: | 540 mm |
| hloubka: | 42 mm |
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.






































