AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Točnicový přívěs pro přepravu kontejnerů SVN 27T/24T 6,50x2,50
| Our price VAT excl.: 1 290 000 CZK | |
| 1 560 900 CZK VAT incl. | |
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Třínápravový točnicový přívěs pro převoz kontejnerů dle normy DIN 30722, celkové délky cca. 6,5m. Žárově- zinkovaný nosný žebřinový rám s tvarovanými nosníky a příčnými žebry, točna pro vyšší zatížení. Podélníky I profil proměnného průřezu jejichž horní pásnice slouží pro vedení vozíčku přesunu kontejneru. Kola 19,5", zvedání 2. nápravy. Pneumaticko - mechanické kotvení pro ROLO kontejnery ovládané dvoucestným ventilem s mechanickým jištěním Wabco.
Celková hmotnost 24000 kg (povolená) / 27000 kg (technická)
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 129000,- Kč a splátkou od 29779,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | new |
|---|---|
| Total weight: | 24000 kg |
| Standby weight: ** | 4150 kg |
| Payload: | 19850 kg |
| The length of load area: | 6500 mm |
| The width of load area: | 2500 mm |
| Max. Permitted speed: | 90 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | no |
| Tires: | 19.5" |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- 3 x náprava BPW 9 tun
- žárově zinkovaný rám
- kotoučové brzdy, zvedání 2. nápravy
- vzduchové pérování, vypouštění vzduchu z vaků při odjištění kontejneru
- parkovací brzda pruž. válce TRISTOP, SMARTBOARD
- kola dvoumontáž 265/70R19,5
- vedení kontejneru pomocí vodících kladek s vaničkami pro uložení rolen kontejneru
- jištění kontejneru pneumaticko - mechanické, 2 ks pryžové dosedací dorazy proti podélnému posuvu, vyztužené přední čelo
- elektroinstalace 24 V/ 15 PIN ( případná redukce 2 x 7 PIN )
- kompletní LED osvětlení + 2 x couvací reflektor
- zadní ochrana proti podjetí
- rezervní kolo, klíč, 2 x zakládací klín, schránka na nářadí
- reflexní značení
- ryze česká výroba






































