AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník automobilů AF 2,7T 10" 4,00x2,005
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Přepravník automobilů AF 2,7T 10" 4,00x2,005
Orig. price: 117 854 CZK
ušetříte 17 908 CZK (15%)
| Our price VAT excl.: 82 600 CZK | |
| 99 946 CZK VAT incl. | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Call377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Call777 306 430
Univerzální dvounápravový přepravník automobilů s koly pod ložnou plochou, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří žárově zinkovaný rám s výbornými jízdními vlastnostmi, podlaha je tvořená z perforovaných pojezdových ližin vysoké nosnosti. Plynulé naklápění ložné plochy pomocí bezúdržbových plynokapalinových tlumičů. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO/KNOTT SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Vysoká užitečná hmotnost - cca 2146 kg a splňující certifikaci VDI 2700!
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 8260,- Kč a splátkou od 2302,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.
| CONDITION of a trailer: | demonstration and storage |
|---|---|
| Total weight: | 2700 kg |
| Standby weight: ** | 554 kg |
| Payload: | 2146 kg |
| The length of load area: | 4000 mm |
| The width of load area: | 2005 mm |
| Max. Permitted speed: | 100 km/h | 130 km/h |
| Driving licence class E: * | I need |
| Braking: | Braked |
| Amount of Axles: | 2 axles |
| The year of operation: | 2026 |
| Wheels location: | wheels beneath |
| Tilting: | yes |
| Tires: | 10'' |
| Tarpaulin: | without tarpaulin |
- značkové zesílené nápravy a brzdný systém AL-KO/KNOTT SRN
- žárově zinkovaný rám s dlouhou životností
- perforované pojezdové plechy pro snadné upínání automobilů
- možnost výplně po celé délce voděodolnou deskou
- sklápění ložné plochy pomocí plynokapalinových tlumičů
- splňující certifikaci VDI 2700!
- 2ks nájezdů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška
- příprava pro naviják
- příprava pro tlumiče náprav
- 2x rychloupínací klín
- 2x zakládací klín
- zesílené opěrné kolečko tl. 60 mm
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- kompletní LED osvětlení s dynamickými blikači v hodnotě 5 400,-Kč
- rezervní kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- možnost provedení 130km/hod
- ryze český výrobek
Autopřepravníky AF lze dovybavit zajímavím příslušensvím:
rezervní kolo včetně držáku, hliníkové disky kol, box na nářadí, naviják, přídavné klíny ložné plochy, výplň podlahy protiskluzovou deskou, tlumiče náprav






































