AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
The largest selection of trailers in the Czech Republic!
Spare parts
Přívěsné klouby, tažná oka, tažné koule, příslušenství
Přívěsné klouby pro nebrzděné přívěsy
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
Search a trailer
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
< Návrat zpět seznam náhradních dílů
Skladem ihned k odběru
Tažná spojka Winterhoff WW 20-F2, 2000 kg, pr.70 mm, V12
| Our price VAT excl.: 1 982 CZK | |
| 2 398 CZK VAT incl. | |
Pondělí-Pátek
8-17hod
Call774 004 618, 775 606 022
377 829 094
Detailed description
| Výrobce: | WINTERHOFF |
|---|---|
| maximální hmotnost přívěsu: | 2000 kg |
| maximální povolené svislé zatížení: | 100 kg |
| hodnota D/Dc: | 18,5 kN |
| pro kouli o průměru: | 50 mm |
| materiál: | litina |
| otvory pro uchycení horizontálně: | ne |
| otvory pro uchycení vertikálně: | ano |
| otvory pro uchycení do kříže: | ne |
| otvory pro šrouby: | M12 |
| homologace: | E1 55R-2251 |
| zámek součástí dodávky: | ne |
| montáž na trubku | 70 mm |
| pro přívěsy: | nebrzděné |
tažná spojka určená pro přívěsy s V ojí - náhrada za
Winterhoff EM 150 R-G, 1500 kg, 70 mm
Rozteč montážních otvorů je 90 mm.
Technical specifications can be changed without notice. Pictures are for informational purposes only and may contain special fittings.







































