AUTOVIA.cz - prodej a výroba přívěsů! Nákladní přívěsy i vozíky za auto
Přepravník sportovních automobilů s celohliníkovou ložnou plochou IM 2,7T 5,01x2,09
Největší výběr přívěsů v České republice!
Přepravník sportovních automobilů s celohliníkovou ložnou plochou IM 2,7T 5,01x2,09
Pův. cena: 211 266 CZK
ušetříte 41 987 CZK (20%)
| Naše cena bez DPH: 139 900 CZK | |
| 169 279 CZK s DPH | |
Aktuální dostupnost přívěsu je nutné si nejprve ověřit.
Při financování záruka na přívěsy 4 roky!!!
Výhodné pojištění s 1% spoluúčastí.
Po-Pá 8:00 - 16:30
Volejte377 828 103
Po-Pá 16:30 - 19:00
So-Ne 8:00 - 19:00
Volejte777 306 430
Dvounápravový autopřepravník s celohliníkovou podlahou a pevnými nájezdy, vhodný pro převoz sportovních a osobních automobilů nebo SUV. Konstrukci přívěsu tvoří celosvařovaný žárově zinkovaný robustní rám vysoce odolný proti nerovnostem na vozovce, podlaha je tvořená ze skládaných hliníkových profilů vysoké nosnosti. Naklápění ložné plochy pomocí jednočinné ruční hydrauliky. Přívěs je vybaven značkovými německými nápravami a brzdným systémem AL-KO SRN, nízkoprofilovými pneu 195/55 R10"C. Autopřepravník má velmi nízké těžiště a výborné jízdní vlastnosti.
Záruka 24 měsíců, STK platná 4 roky.
Možnost snížení celkové hmotnosti v TP!
Možnost dokoupit přídavné skládací na 1/3 ALU nájezdy pro převoz automobilů s nízkou světlou výškou.
Pro podnikatelské subjekty možnost splátkového prodeje s akontací od 10%, tj. 13990,- Kč a splátkou od 3229,- Kč včetně povinného a havarijního pojištění bez doložení příjmů.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter a mohou obsahovat i prvky nadstandardní výbavy.
| STAV přívěsu: | předváděcí a skladové |
|---|---|
| Celková hmotnost: | 2700 kg |
| Pohotovostní hmotnost: ** | 695 kg |
| Užitečná hmotnost: | 2005 kg |
| Délka ložné plochy: | 5010 mm |
| Šířka ložné plochy: | 2090 mm |
| Max. povolená rychlost: | 100 km/h | 140 km/h |
| ŘP skupiny E: * | potřebuji |
| Brzdění: | Brzděné |
| Počet náprav: | 2 nápravy |
| Rok provozu: | 2026 |
| Poloha kol: | kola pod |
| Naklápění: | ano |
| Pneu: | 10'' |
| Plachta: | bez plachty |
- značkové zesílené německé nápravy a brzdný systém AL-KO SRN
- celosvařovaný žárově zinkovaný pevnostní rám
- celohliníková podlaha ze skládaných profilů
- nízkoprofilová zátěžová kola 195/55R10"C
- nízká nákladová výška - cca 500mm
- úhel nájezdu - cca 11,5 stupňů
- zesílené opěrné kolečko automat
- hydraulické sklápění korby pomocí ruční pumpy
- 14x kotvící třmen pogumovaný zapuštěný v podlaze
- stavitelná tyč ložné plochy
- zakládací klíny
- příprava pro tlumiče náprav
- kvalitní elektroinstalace 13-PIN
- rezervní ocelové kolo vč. držáku za příplatek 4 900,- bez DPH
- příprava pro mechanický naviják
- možnost montáže elektrického navijáku s vlastním akumulátorem
- možnost provedení 140km/hod
- ryze český výrobek
Upozornění:
- ložná plocha pro převoz aut (4,74x2,09m) - 670mm činí nájezdové můstky
- výklopné do boku zadní svítilny
- sklopný nosič SPZ
- možnost dokoupení ALU disků






































